RSS
sobota, 18 lipca 2015

Wiem, wiem, jesteście już zmęczeni moimi przeprowadzkami. Ja chyba jeszcze bardziej. Niestety, poprzednie miejsce było totalną porażką i trzeba było jak najprędzej ten błąd naprawić, Zrobiłam to jak tylko stało się możliwe. Teraz znajdziecie mnie na ul. Lubickiej 40 (naprzeciwko Lidla). Jeśli chodzi o parking to może nie jest zupełnie luksusowo, ponieważ auto trzeba zostawić na parkingu Lidla (za to zawsze są miejsca wolne) i przespacerować się na drugą stronę ulicy.. Dla chcącego nic trudnego. Jest jescze opcja parkingu przy firmie Vera (farby)i wtedy jakieś 70m w stronę "Skarpy". A oto sklepik. Wymaga jeszcze trochę pracy z mojej strony ale ... Po kolei...

 

 

Zapomniałam! Nowe otwarcie już w poniedziałek. Zapraszam!

16:12, iwona_kap
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 08 czerwca 2015

Uwielbiam ten widok, kiedy pola usłane są makami i chabrami. Biegam wtedy po polach i zrywam, żeby namiastkę tego mieć w wazonie. Tak to wtedy wygląda.

 

Pięknie wyglądają na moim nowym stole. Urodą nie dogoni tych kwiatów, ale...

 

 

Znalazłam też mebelek, który świetnie rozwiąże problem rogu w mieszkaniu, który trudny jest do zagospodarowania.

 

 

No i biały kredensik, który może stać się ozdobą kuchni lub jadalni.

21:15, iwona_kap
Link Dodaj komentarz »
środa, 03 czerwca 2015

   Witam Was serdecznie po długiej przerwie. Strasznie dawno nie było mnie tutaj. Mam tak dużo zajęć, a i różnych zawirowań w moim życiu, że nie starcza mi czasu na wszystko. Pewnie jak nam wszystkim. Strasznie pędzi ten świat!

Miałam też trochę przerwy w moim życiu zawodowym. I wiecie co? Baaardzo mi to było potrzebne. Bałam się nawet, że wcale mi tego wszystkiego nie brakuje. Bo taki sklepik to nie tylko tworzenie rzeczy, co uwielbiam, ale i wszystko inne co idzie za prowadzeniem biznesu, a niekoniecznie jest takie przyjemne. Ale zregenerowałam się i wzięłam się ostro do roboty. 

Oto ostatnie wyniki.

 

 

 

22:48, iwona_kap
Link Dodaj komentarz »
sobota, 07 marca 2015
piątek, 06 marca 2015

Tak spodobały mi się te kratki, że dziś dorobiłam jeszcze krzesełko. Zrobiłam też fajną poduszkę w tej kolorystyce ale jutro Wam ją pokażę (dziś zrobiłam beznadziejne zdjęcie) 

 

A to krzesełko bardziej eleganckie.

 

 

 

20:54, iwona_kap
Link Dodaj komentarz »
środa, 04 marca 2015

Rzadko narzekam na pogodę. Zwykle uważam, że każda jest dobra tylko zajęcia trzeba odpowiednio dostosować. W deszczową pogodę bardzo lubię sprzątać. Dziś jednak mój nastrój tak bardzo dostosował się do pogody, że do popołudnia nie robiłam nic. Nic! Ale potem tak mnie zmęczyło to nic nierobienie, że zaczęłam sobie szukać czegoś co zwróci mi dobry nastrój. Znałazłam czerwoną i granatową kratkę, z których zrobiłam takie oto podusie. Będą się prezentowały fajnie na białej kanapie, na letniej ławce ewentualnie na dużej rogówce z palet.

 

 

19:22, iwona_kap
Link Dodaj komentarz »
sobota, 21 lutego 2015

Taki kredens wnosi szczególny klimat do kuchni, jadalni a nawet salonu. A ile rzeczy zmieśći! W dolnej szafce (może powinnam powiedzieć szafie ze względu na spory rozmiar) znajdują się jeszcze dwie szuflady. 

 

 

                                                                     

 

 

                                                                           

17:06, iwona_kap
Link Dodaj komentarz »
środa, 11 lutego 2015

W moim małym sklepiku pojawiło się wiele nowości. Przede wszystkim tabliczki z mądrymi, inne z dowcipnymi napisami, które tak lubią moje klientki. Piszę o tym ponieważ obiecałam, że tą drogą poinformuję, kiedy znowu będą dostępne. Pojawiło się również wiele innych fajnych rzeczy. Niektóre z nich zaprezentuję tutaj.

 

 

 

 

 

19:54, iwona_kap
Link Dodaj komentarz »
piątek, 06 lutego 2015

Może pogoda jeszcze na to nie wskazuje, ale z pewnością jest już coraz bliżej. Toteż dzisiaj trochę koloru.

 

 

 

 

 

 

 

18:56, iwona_kap
Link Dodaj komentarz »
środa, 04 lutego 2015

Parawan jest rzeczą bardzo przydatną w domu. Może służyć do zasłonięcia jakiejś części mieszkania, której nie chcemy pokazywać, może oddzielać dwie powierzchnie lub zwyczajnie zasłaniać jakiś intymny kącik. No i oczywiście możemy się spokojnie i bez skrępowania za nim przebrać.

 

 

Miałam dziś dość pracowity dzień i udało mi się również uszyć dekorację w okienko.

 

 

I skończyłam również stolik-tacę. Ostatnio go pomalowałam i tak zostawiłam bo właściwie nie miałam pomysłu jak go ozdobić. Nie chciałam zostawić go tylko białego, nie chciałam by był zbyt kolorowy. Dziś znalazłam takie oto drzewka i metodą transferu przeniosłam je na tacę. Jestem z niej zadowolona. A czy Wam podoba się? 

 

19:12, iwona_kap
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 20
iwona_kap@gazeta.pl